Google’i maagia

Ma olen tükk aega lugenud inimeste postitusi teemal “mis sõnadega minu blogisse jõutakse”. Ja ma olen alati mõelnud, kust nad selle info saavad. Aga! Ma ei ole enam pimeduses! Ma leidsin ka selle maagilise koha, kust seda näha saab. Kahjuks mul väga palju nalja pakkuda ei ole, aga ma võin mõelda küll, miks inimesed võisid selle otsisõnaga siia jõuda.

Otsisõna nr 1: kuribarbie

Karta on, et mu kasutajanimi siiani toob. Miks keegi peaks seda otsima? Ma eeldan, et lootuses leida mu vana blogi. Ära otsi rohkem, aadress on kuribarbie.blogspot.com, aga kellelgi peale minu pole sealt mitte midagi leida. Naudi googeldamist hoopis toredamate sõnadega, näiteks hea variant oma elu tappa on Robot Unicorn Attack 🙂

Otsingusõna nr 2: IKEA voodipesu

Ma saan täitsa aru, et see sõna toob siia. IKEA voodipesu kohta võin öelda, et see on odav ja siiani peab vastu. Kahe kuu pärast võin update’i anda, kas endiselt on okei.

Otsingusõna nr 3: mõõtühikud Rootsis

Jah, need on imelikud. Vaata paar postitust allapoole.

Otsingusõna nr 4: sinustki lõikan end lahti

See on huvitav, kuidas nende sõnadega siia blogisse jõuab. Tegemist on reaga Doris Kareva luuletusest, mille ma paar aastat tagasi internetis luurates leidsin ja mis mulle kohe meeldima hakkas. Et edaspidi siia blogisse nende sõnadega jõudes ka midagi näidata oleks, siis:

Mossitus
Doris Kareva

tahtmatult lõikan end lahti
maailma heledast raamatust
küsid mis minuga lahti
ning sinu hääles on saamatust

valede magusat prahti
tõsidus lõikab kui tüll
sinustki lõikan end lahti
küsid on valus on küll

NB! Kahjuks ma ei tea, kas ja kuidas selles luuletuses kirjavahemärkidega on, sest ma pole seda kunagi raamatus näinud. See versioon on internetist pärit.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s