Kakskümmend kolm!

Laupäeval sain ma hakkama uskumatu saavutusega- sain kakskümmend kolm aastat vanaks. Päris tubli saavutus minu kohta, kes leiab enam-vähem igapäevaselt võimaluse hukkuda. Selle suurepärase saavutuse tähistamiseks reastan ma kakskümmend kolm täiesti suvalist asja endast.

1) Ma olen vasakukäeline. See tähendab, et ma olen vastuvõtlikum skisofreeniale ja kaldun biseksuaalsusele, aga samas olen ka loovam, targem ja mul on rohkem võimalusi saada USA presidendiks.

2) Mulle meeldivad kassid, mu erilised lemmikud on briti lühikarvalised. Ma olen täiesti leppinud tõsiasjaga, et minust võib saada crazy cat lady, sest mu mai alguse plaanis on olla kassihoidja oma sõpradele ja see on väga äge minu arust.

3) Mulle meeldib rulluisutamine. Paar nädalat tagasi lugedes blogipostitust rulluisuvõistluste kohta Eestis tekkis mul nii suur igatsus rulluisutamise vastu. Mu rulluuisud on aga kodus voodi all ja Lundis pole väga häid teid rullitamiseks.

4) Mu lemmikkomm on Miisu. Ja siis Mesikäpp. Nii head lihtsalt!
5) Ma vaatan kohutavaid telesarju. Glee ja MTV The challenge kuuluvad mu menüüsse. Mul pole isegi häbi.

6) Mulle meeldivad lauamängud. Settlers of Catan on mu viimane avastus, muidu läheb loosi alati Sõnamäng, A-st Ü-ni ja Imago.

7) Ma olen palju rohkem hakanud kasutama sõna “uskuma”. Ma usun flash cardidesse. Ma usun ettevalmistamisesse. Ma usun sellesse, et grupitöö on kõige kohutavam asi maailmas. Millessegi üleloomulikku ma vist ei usu.

8) Ma olen tõeline eestlane: ma armastan kama ja rukkileiba. Rukkileivast tunnen ma siin olles aeg-ajalt puudust. Kamast mitte, seda on mul kapis mitu pakki 🙂

9) Mul on spirit animal. Austraalia telesarjas My Kitchen Rules on kutt nimega Harry, kes tekitab kogu aeg segadusi ja lõikab endale näppu. Ma tunnen, et ta on mu spirit animal 🙂

10) Mulle maitsevad banaanid. Enne Rootsi tulekut ma väga palju banaane ei söönud, nüüd aga on need ilmselt ühed mu lemmikviljad.

11) Mulle meeldib Harry Potter. Filmid, raamatud, fännimuusikalid- bring it on!

12) Mu sõrmed külmetavad kogu aeg. Ma ei tea, miks, aga tundub, nagu ei oleks mu vereringe võimeline verd sõrmedesse viima ja nii nad ongi pidevalt külmad. Siiamaani kannan ma kindaid, kuigi Norra ilmaportaal yrno arvab, et et siin on 13 kraadi sooja.13) Ma tahan maratoni joosta. Mitte küll kohe, aga kunagi. Hetkel on mu pikim joostes läbitud distants kümme kilomeetrit, seega arenguruumi ja -vajadust on veel kõvasti. Vaata ka: kuidas ma oma emaks muutun.

14) Mulle meeldib autot juhtida. Kuigi mu teekond juhilubadeni oli pikk ja vaevarikas, oli see seda väärt, sest mulle tõesti meeldib autoga sõita. Ja sõbrad on ka õnnelikud, kui keegi seda teha viitsib 🙂

15) Mulle meeldivad rõdud. Ka seda postitust kirjutan ma rõdu peal võrkkiiges päikesepaistet nautides.

16) Ma ei viitsi second hand poodides käia. Ma tõesti imetlen inimesi, kes viitsivad seal käia ja kes sealt ka midagi ägedat leiavad. Mina ei leia ja ei viitsi. Mu isiklik stiil on muidugi selletõttu suhteliselt olematu, aga nii halb kui see rootslastel on, see nüüd ka pole.

17) Ma ei söö rosinaid, aga armastan viinamarju. Kui ma loeksin kokku, kui palju kordi on mulle öeldud “Aga rosinad on ju kuivatatud viinamarjad, kuidas sa neid siis sööd?”, läheks mul lugemine enne sassi, kui ma oma kümnenda sünnipäevani jõuaksin.

18) Ma tunnen puudust täielikult komplekteeritud köögist. Imelik, ma tean, aga mul ei ole siin normaalselt lõikavaid nuge, saumiksrit ega ka tavamiksri vahustamislabasid. Ja ma tunnen neist puudust.

19) Ma tahan minna Legolandi. Ma olin kuni Lundi kolimiseni veendunud, et Legoland on Kopenhaagenis. Ei ole, hoopis teises Taani otsas on ja sinnaminek ei ole üldse nii lihtne ega odav kui Kopenhaagenisse. Aga küll ma selleni jõuan.

20) Mulle meeldib kududa ja heegeldada. Mitte küll liiga palju, aga vahel tuleb tuju peale ja nii ma olen kudunud nädalaga kaks salli või heegeldanud teki. Pärlitööd, õmblemist ja tikkimist ma aga ei valda.

21) Mulle meeldivad kirjatarbed. Mu süda nutab nähes sulepäid, sest minu jaoks on see võimatu missioon.

22) Ma kandideerin Lund Debate Society juhatusse. Valimised on teisipäeval 🙂

23) Mulle maitseb brokkoli.

DSC_0951See pilt on tehtud minu sünnipäeva-fikal Lundi väidetavalt parimas kondiitriäris Mormors bageri (Vanaema pagariäri) 🙂

4 thoughts on “Kakskümmend kolm!

 1. ” Kõik siin lehel avaldatu on minu intellektuaalne omand. ” – Ühelt poolt palju õnne hällipäeva puhul!!! Teiselt poolt, kuidas saab see kommentaar, MINU kirjutatud tekst, olla sinu omand?

  • Esiteks aitäh õnnitulse eest 🙂
   Teiseks, seda disclaimerit kirjutades, ma tunnistan, et ma tõesti ei mõelnud kommentaaride peale. Ma luban pühalikult, et ei väida, et mina olen sinu kommentaaride autor, aga kui see sul öösiti magada ei lase, siis ma olen täiesti valmis disclaimerit muutma 🙂

   • OK, arvestame. Kuidas on lood loomade söömise pildga, millel on maddox.xmission.com link?

   • Jah, ka see ei ole minu oma. Ma siis muudan oma disclaimeri ära, et see oleks korrektne ning sina ja kõik teised ja lõpuks ka mina saaksin olla rahulik ja teada, et kõik on korras 🙂 Iseenesest tänud, et sellele tähelepanu juhtisid, sest nagu ma juba enne tunnistasin, siis ma ei mõelnud seda kirjutades eriti.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s