Lund Gossip Society

Ma kandideerin taas ühele stipendiumile. Kõik hoiavad nüüd pöial, eksole. Aga selleks, et üldse kandideerida, oli mul vaja isiklikku soovituskirja. Ma mõtlesin sellele umbes kaks minutit, et kellelt see saada. Väga raske valik langes lõpuks Lucyle, sest tal on autoriteeti (siiski Lund Debate Society debate director ja doktorant majanduses) ja ta teab, et ma olen tegelikult äge ja hea inimene, kuigi see ei pruugi alguses nii paista. Andsin talle oma soovist paar nädalat tagasi teada ja esmaspäeval käisin oma soovituskirjal järel. Kuna ma päris täpselt ei teadnud, kus tema kontor asub ja Kärt teadis ja lisaks jäi see ka tema koduteele, siis läksime sinna Kärdiga koos. Idee poolest võiks mõelda, et võtad kirja ja lähed koju, aga loomulikult ei lähe asjad nii, nagu sa arvad.

Istusime umbes tund aega Lucy töö juures ja rääkisime elust ja inimestest (loe: klatšisime täiega). Kui lõpuks tundus, et on õige aeg kodu poole minema hakata, kutsus Lucy enda juurde edasi jätkama seda suurepärast jutlemist. Kuna mina läheksin nagunii samale poole, siis minul polnud selle vastu midagi. Kärt elab küll hoopis teises linna otsas, aga ega esmaspäeva õhtul tegelikult paremat teha ei ole. Tee peal liitus meiega ka Matti ja nii me Lucy juurde läksimegi.

Õhtu jooksul sai küll vist enam-vähem kõik inimesed ja asjad läbi aruutatud, lisaks vahetatud mõtteid ülikoolihariduse, seksuaalse ahistamise ja matemaatika teemadel. Selle õhtu jooksul lubasin ma Lucyle ka väga mitmete asjade korraldamisega aidata ja muidu igal pool jalus ja abis olla. Oeh, eks näis, mis sellest saab 🙂
Koju jõudsina ma kell pool üks, sest Lund Gossip Society võttis lihtsalt nii palju aega. Aga tore oli küll ja miks mitte teha seda ka teine kord.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s