Miks kõik sarjad halvad on?

Natukene liialdan, päris kõik sarjad ei ole halvad, aga enamik neist sarjadest, mida mina vaatan, on sel hooajal kehvemaks läinud kui eelmistel hooaegadel. Seega, kes ei taha, et ma nende rõõmu rikuksin (sõnaraamat pakub mulle, et spoiler on rõõmurikkuja ja ÕS ütleb, et spoiler on autokere aerodünaamilisi omadusi muutev tarind), siis edasi mitte lugeda, sest ma ilmselgelt räägin mingisuguse sündmuse või pöörde ära.

Sarjad, mis on kehvemad, kui eelmisel hooajal/eelmistel hooaegadel:

1) Castle: nüüd kõlan ma nagu mingi räme feminist, aga eelmise hooaja viimane osa, kus Castle esitas Beckettile ultimaatumi, kas mina või töökoht teises linnas, ajas mind ikka korralikult närvi. Castle on ju multimiljonärist kirjanik, kes võib oma tööd teha ükskõik kus. Ja see abieluettepanek muutis asjad ainult hullemaks. Selles hooajas sai Beckett kiiresti oma unelmate töölt kinga ja jooksis mehe juurde tagasi. Ja nüüd nad on õnnelikud ja lahendavad üha vähemusutavaks muutuvaid mõrvu. Oeh. See oli minu jaoks naljakas, et Lanie võttis sünnituse vastu, aga muidu on see sari oma võlu kaotanud. Pluss, Alexist on väga vähe ja see teeb mind kurvaks.

2) How I met your mother: selle sarja “parim enne” oli tegelikult juba kaks aastat tagasi, aga ilmselgelt ei suudetud rahale ära öelda ja nii seda sarja venitataksegi. See hooaeg on olnud eriti veniv ja mitte kuhugi jõudev, kuigi paar head osa on ka olnud. Ega ma enne lõppu ju pooleli jätta ka ei saa, eksju. “How I met your dad’i” aga mul kavas vaatama hakata ei ole.

3) Sherlock: minu lemmik lemmiksari aga ei suutnud ka eelmiste hooaegade tasemel olla. Olgu, ootused sellele sarjale olid väga kõrged, sest seda hooaega tuli kaks aastat oodata. Ja siis tuli esimene osa välja, mis oli täielik käkk. Ainus hea osa sellest osast oli see, kuidas Sherlock vastu kõrvu sai. Teine osa oli ootuste kõrgusel ja kolmas osa oli lihtsalt liiga palju otsade kokkutoomist. Mulle ei meeldinud see, et uus paha ei saanud endale korraliku lugugi enne kui ta juba kõrvaldati. Ehk nad suudavad järgmise hooajaga end parandada.

4) Homeland: mulle lihtsalt ei meeldi mingisugused suhteliinid sarjades, kus suhteliin ei ole peamine. Carrie ja Brody suhteliin ei ole mulle kuangi meeldinud ja eelmises hooajas hakkas see juba kohati võimust võtma, aga õnneks siis lahutati esiarmastajapaar. See hooaeg aga on olnud igav, lausa nii igav, et ma ei ole kõiki osi vaadanud ja olen lihtsalt wikipediast lugenud osade kokkuvõtteid. Järgmisel hooajal ma seda sarja ei vaata, sest Carrie peategelasena….oeh, ta ei meeldinud mulle kaaspeategelasenagi.

5) Glee: pidada Gleed heaks sarjaks on vale, aga see hooaeg on viinud halva sarja mõtte uuele tasemele. Ylvis “The fox” käpiknukkudega oli minu jaoks liig. Ja Corey Monteithi surma kajastamine andis Gleele suurepärase võimaluse näidata, et narkootikumid on pahad, aga üks kord elus jäeti sotsiaalselt tundlik teema kõrvale ja lihtsalt avaldati austust näitlejale. Kuigi kui minu kohta öeldaks, et mu parimad päevad olid keskkoolis, siis ma tunneks end küll elus läbi kukkununa. Isegi kui ma oleksin välja mõeldud tegelane.

Palun, palun, ärge käkkige “Troonide mängu” ära, muidu ma olen väga kuri. Eriti kuna see hooaeg on mu lemmikraamatust 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s