Väitlusklubi

Sõbrad, mul on uus hobi!

Arvestades seda, et mul on pidev lobapidamatus ja teemad, millest rääkida, ei saa kunagi otsa, on väitlemine täiesti loogiline harrastus minu jaoks. Ma olen tegelikult mõelnud sellest, et ma peaksin väitlema asuma, juba ammu, aga elu on tahtnud teisiti. Nüüd lõpuks on mul aga võimalus ka väitlemisega tegeleda, sest siin on olemas väitlusklubi- Lund Debate Society. Väitlusklubi on asutatud neli aastat tagasi ja on olnud siiani äärmiselt edukas erinevatel väitlusvõistlustel, näiteks on praegused Euroopa meistrid just Lundist. Ja maailmameistrivõistlustel jõuti eelmisel aastal poolfinaali, eks sel aastal proovitakse seda tulemust ületada.

Oma kuuajase väitlemisharrastuse juures olen ma juba kaks korda ka väidelnud. Üks kord oli teemaks laste iludusvõistlused, mille poolt ma pidin olema ja teine kord oli minu ülesandeks veenda publikut, et Obama on olnud hea president. Ma pean tunnistama, et kumbki neist ülesannetest ei olnud väga lihtne, sest väitluskogemus on mul ju teadupärast null ja inglise keeles avalikult esinema ma pole ka just liiga palju pidanud.

Esimest korda kui ma rääkima pidin laste iludusvõistlustest, siis ma suutsin seitsmest ettenähtud minutist ära täita vaid viis minutit ja sedagi kaks korda täiesti kinni kiiludes ja kohutavaid tobedusi öeldes. Aga pole hullu, järgmisel korral paremini. Järgmisel korral sai minust Obama fänn number üks ja pärast sellele tagasi vaadates on see kohutaval kombel naljakas. Aga siis läks juba paremini, suutsin kõik seitse minutit ära täita ja enam väga kinni ei kiilunud.

Kahjuks algavad mul nüüd teisipäeviti rootsi keele kursused, seega ma saan vaid väitlust jälgida, kuid ka see aitab kaasa, ma loodan. Pilte ei ole, saate ilma ka hakkama 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s